Polub nas!

Menu Główne

Kategorie gier:

Zaloguj się

Riot Zone

Riot Zone to darmowa gra przeglądarkowa, którą należy pochwalić przez wzgląd na to, że wyróżnia się oryginalnością wśród innych gier na przeglądarke.

Fabuła opowiada o wojnie domowej i powstaniu dwóch organizacji dążących do obalenia dyktatora. Żeby było jeszcze ciekawej te 2 organizacje walczą również przeciwko sobie. Na początku gry zadeklarujesz swoją przynależność do jednej z tych band i po przejściu krótkiego samouczka wdasz się w wir wojny.

W grze skompletujesz drużynę najemników, wyposażysz siebie oraz swoich kompanów w broń, kamizelki, hełmy, granaty itp. Mimo iż walka toczy się automatycznie to podczas bitwy będziesz mógł rzucać granatami, leczyć siebie oraz innych żołnierzy z oddziału, zmieniać amunicję itp.

Za wygrane bitwy otrzymasz pieniądze i punkty doświadczenia. Te drugie zwiększą Twój poziom i pozwolą Ci samodzielnie rozdysponować punkty umiejętności pomiędzy kilkoma dostępnymi cechami postaci. Dzięki kasie kupisz lepszy ekwipunek, a także zbudujesz warsztat wytwarzający drewno, laboratorium, które wyprodukuje apteczki granaty itp.

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or